Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

Eezy Valmennuskeskus Oy

Itämerenkatu 3, 00180 Helsinki

Puh: 0207 280 340

info.valmennuskeskus@eezy.fi

Toimistomme on avoinna arkisin klo 9-17.

  • Mia Göcer 

    Valmennusjohtaja, KM

    Vastuualueet: arkkitehtuuri, historia, kasvatustiede ja opettajankoulutus, opiskelutekniikka, psykologia

    Puhelin: 020 7280 353

    mia.gocer@eezy.fi

     

     

    Toni Hosiaisluoma

    Sisällönkehittäjä, FM

    Vastuualueet: matemaattiset alat ja oppimateriaalien kehitys

    Puhelin: 050 3011 625

    toni.hosiaisluoma@eezy.fi

     

     

     

    Tytti Luuri

    Valmennusjohtaja, KM

    Vastuualueet: oikeustiede, logopedia, psykologia, valtio- ja yhteiskuntatieteet, kielten abikurssit, opinto-ohjaajien palvelut, laskutus, asiakaspalvelu

    Puhelin: 020 7280 363

    tytti.luuri@eezy.fi

     

     

    Sami Puurtinen

    Valmennusjohtaja, FM

    Vastuualueet: lääketiede, farmasia, diolomi-insinöörikoulutus, biologia, maantiede, abikurssit (mafyke ja biologia), ilmoittautumiset, laskutus, asiakaspalvelu, tilavaraukset

    Puhelin: 020 7280 356

    sami.puurtinen@eezy.fi

     

     

     

    Veera Rosama

    Koulutuspäällikkö, FM

    Vastuualueet: Akatemia

    veera.rosama@eezy.fi

     

     

     

     

    Emmi Tiainen

    Valmennusjohtaja, KM

    Vastuualueet: AMK-kurssit, kauppatiede

    Puhelin: +358 (0)50 4795 438

    emmi.tiainen@eezy.fi

     

     

    Markkinointi

     

    Susanne Saarinen

    Markkinointipäällikkö, Tradenomi

    Vastuualueet: markkinointi

    Puhelin: +358 (0)50 3589 171

    susanne.saarinen@eezy.fi

     

     

    Tietohallinto

     

    Ville Kauppinen

    Tietohallintopäällikkö, Tradenomi

    Vastuualueet: IT-hallinto

    Puhelin: +358 (0)50 5963 905

    ville.kauppinen@eezy.fi

     

     

    Asiakaspalvelu

    Sami Puurtinen

    Valmennusjohtaja, FM

    Vastuualueet: lääketiede, farmasia, diolomi-insinöörikoulutus, biologia, maantiede, abikurssit (mafyke ja biologia), ilmoittautumiset, laskutus, asiakaspalvelu, tilavaraukset

    Puhelin: 020 7280 356

    sami.puurtinen@eezy.fi

     

     

     

    Hanna Ylönen

    äitiys-/vanhempainvapaalla

    Asiakaspalvelupäällikkö, Hum. kand., Tradenomi YAMK

    Vastuualueet: ilmoittautumiset, laskutus, asiakaspalvelu, tilavaraukset, jatko-opiskeluinfot ja opiskelutekniikat