Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

Eezy Valmennuskeskus Oy

Itämerenkatu 3, 00180 Helsinki

Puh: 0207 280 340

info.valmennuskeskus@eezy.fi

Toimistomme on avoinna arkisin klo 8-17.

  •  

    Janne Nousiainen

    Liiketoimintajohtaja, varatuomari

    Vastuualueet: oikeustiede

    Puhelin: 020 7280 354

    janne.nousiainen@eezy.fi

     

    Valmennuskurssit

     

    Mia Göcer 

    Valmennusjohtaja, KM

    Vastuualueet: arkkitehtuuri, historia, kasvatustiede ja opettajankoulutus, opiskelutekniikka, psykologia

    Puhelin: 020 7280 353

    mia.gocer@eezy.fi

     

     

    Tytti Luuri

    Valmennusjohtaja, KM

    Vastuualueet: oikeustiede, logopedia, psykologia, valtio- ja yhteiskuntatieteet, kielten abikurssit, opinto-ohjaajien palvelut, laskutus, stipendit, asiakaspalvelu

    Puhelin: 020 7280 363

    tytti.luuri@eezy.fi

     

     

    Sami Puurtinen

    Valmennusjohtaja, FM

    Vastuualueet: farmasia, biologia, maantiede, biologian abikurssit, ilmoittautumiset, laskutus, asiakaspalvelu, tilavaraukset

    Puhelin: 020 7280 356

    sami.puurtinen@eezy.fi

     

     

    Veera Rosama

    Valmennusjohtaja, FM

    Vastuualueet: lääketiede, diplomi-insinöörikoulutus, matemaattisten aineiden abikurssit (mafyke)

    veera.rosama@eezy.fi

     

     

     

    Katja Ylisiurua

    Valmennus- ja markkinointijohtaja, KM

    Vastuualueet: markkinointi, kauppatiede, AMK-kurssit, ympäristö- ja elintarviketalous

    Puhelin: 020 7280 362

    katja.ylisiurua@eezy.fi

     

     

    Emmi Tiainen

    Koulutussuunnittelija, KM

    Vastuualueet: AMK-kurssit

    Puhelin: +358 (0)50 4795 438

    emmi.tiainen@eezy.fi

     

     

     

    Markkinointi

     

    Katja Ylisiurua

    Valmennus- ja markkinointijohtaja, KM

    Vastuualueet: markkinointi, kauppatiede, AMK-kurssit, ympäristö- ja elintarviketalous

    Puhelin: 020 7280 362

    katja.ylisiurua@eezy.fi

     

     

    Susanne Saarinen

    Markkinointipäällikkö, Tradenomi

    Vastuualueet: markkinointi, uutiskirjeet, bloggaajat, graafinen suunnittelu, esitteiden ja julisteiden taitto

    Puhelin: +358 (0)50 3589 171

    susanne.saarinen@eezy.fi

     

     

    Niko Pentikäinen

    Markkinoinnin asiantuntija, KTM

    Vastuualueet: markkinointi, some, videot

    Puhelin: +358 (0)50 4089 086

    niko.pentikainen@eezy.fi

     

     

    Tietohallinto

     

    Ville Kauppinen

    Tietohallintopäällikkö, Tradenomi

    Vastuualueet: IT-hallinto, videoiden editointi

    Puhelin: +358 (0)50 5963 905

    ville.kauppinen@eezy.fi

     

     

    Asiakaspalvelu

     

    Sami Puurtinen

    Valmennusjohtaja, FM

    Vastuualueet: farmasia, biologia, maantiede, biologian abikurssit, ilmoittautumiset, laskutus, asiakaspalvelu, tilavaraukset

    Puhelin: 020 7280 356

    sami.puurtinen@eezy.fi

     

     

    Hanna Ylönen

    äitiys-/vanhempainvapaalla

    Asiakaspalvelupäällikkö, Hum. kand., Tradenomi YAMK

    Vastuualueet: ilmoittautumiset, laskutus, asiakaspalvelu, tilavaraukset, stipendit, jatko-opiskeluinfot ja opiskelutekniikat